přeskočit k navigaci »

Destinační společnost Krkonoše s.r.o. » Homepage » Rokytnice nad Jizerou

Aktuality

Rokytnice nad Jizerou

Připravujeme zcela nový informační web o tomto horském městě Rokytnici nad Jizerou, najdete zde kompletní služby, ubytování, firmy atd...

Bezdrátový internet

Bezdrátový internet
(2,4GHz, 5GHz)
v Rokytnici nad Jizerou, Paseky nad Jizerou.
+420 602 428 883

 

Kontakt

Destinační společnost
Krkonoše s.r.o

Horní Kout 647
512 44 Rokytnice nad Jizerou

Tel.:(+420) 602 428 883
:27471837
DIČ:CZ27471837
Email:info@krkonossko.cz»

 

Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou, středisko zimních sportů s nejdelší sedačkovou lanovkou v České republice.

Dominanta Rokytnice je bezesporu Lysá hora s mnoha sjezdovkami v Krkonoších, které řadí Rokytnici nad Jizerou na třetí největší zimní středisko v Krkonoších a v České republice.

Najdete zde mnoho celoročního sportovního vyžití s dostatečným výběrem sportovních prodejen, servisů, půjčoven sportovních potřeb.

Při návštěvě Rokytnice stojí ta to navštívit vyhlášenou restauraci na Háskově», kde se pořádá i hudební festival Keltská noc.

 

Lyžování Rokytnice nad Jizerou

Aktuální stavy sjezdovek ve skiareálu v Rokytnici nad Jizerou, ceníky lyžařských středisek, počasí v Rokytnici nad Jizerou.

Ubytování Rokytnice nad Jizerou

K ubytování v Rokytnici nad Jizerou najdete dostatek ubytovacích objektů, např. apartmány Rokytnice nad Jizerou, hotely Rokytnice nad Jizerou, chalupy Rokytnice nad Jizerou, pensiony Rokytnice nad Jizerou, priváty Rokytnice nad Jizerou k Vaší spokojenosti.

Firmy Rokytnice nad Jizerou

Pokud hledáte firmu podnikající v Rokytnici nad Jizerou, tak pro Vás máme ucelený seznam firem a to např. autodoprava ,restaurace, sportovní potřeby, atd...

Památky Rokytnice nad Jizerou

Ze stavebních památek je nutné připomenout tradiční dřevěnou lidovou architekturu, a to jak roubené měšťanské domy, tak i dřevěné roubené chalupy, rozptýlené po okolních svazích.

Za připomenutí jistě stojí zcela zrekonstruované Dolní a Horní náměstí v Rokytnici nad Jizerou.

Doprava do Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou má přímé autobusové spojení s Prahou, Brnem, Ústím nad Labem a Hradcem Králové.

V letošním roce (2006) byla otevřena a dána do provozu nová sedačková lanovka na Lysou Horu, která maximálně zkrátí čekací doby dopravy do areálu Horní Domky.

Chcete vědět více o možnostech v Rokytnici nad Jizerou, aktuality v Rokytnici nad Jizerou, kulturní vyžití v Rokytnici nad Jizerou, služby v Rokytnici nad Jizerou, sportovní oddíly v Rokytnici nad Jizerou.

Poznejte Rokytnici nad Jizerou z fotogalerií Rokytnice nad Jizerou, kterou vytvořila firma, propagující region Krkonoše | Destinační společnost Krkonoše s.r.o.

ADOBE
 
Destinační společnost Krkonoše s.r.o.

Destinační společnost
Krkonoše s.r.o

Horní Kout 647
Rokytnice nad Jizerou
512 44

(+420) 602 428883
ičo:27471837
dič:CZ27471837
info@krkonossko.cz»

 

nahoru