přeskočit k navigaci »

Rokytnice nad Jizerou - TJ Spartak - Klub Masters

Články, aktuality a fotografie - Klub Masters

 archiv článků »

Informace o klubu Masters

Vážený sportovní přátelé, dovolte mi, abych vás touto cestou informoval o přípravě závodního družstva Masters na závodní sezónu 2010/2011 a samozřejmě dále o plánu přípravy na další čtyři roky, která by měly vyvrcholit v roce 2014 2. ročníkem Světových zimních her Masters.

Výbor klubu Masters se schází podle potřeby tak, jak z naší činnosti vyplívají různé úkoly. Do výboru byli zvoleni tito členové - Málek Vladimír, Mgr. Samohel Jan ml., Mgr.Jón Milan, Ing. Krejčí Vladimíra, Mgr. Bičák Tomáš, Málek Jindřich, Žalská Ludmila.

15.01.2011 se uskuteční 3. ročník mezinárodního Fis závodu v obřím slalomu, Memoriál Dr. Jana Vedrala, který byl pro tento rok poprvé zařazen mezinárodni federací FIS do kalendáře FIS závodů. Pro TJ Spartak a lyžařský oddíl je to velice významná akce, kterou v plném rozsahu zajišťuje právě TJ Spartak a Spartak a.s. Rokytnice nad Jizerou. 02.12.2010 byl sestaven realizační tým pod vedením předsedy TJ Slavomíra Brauna. Jsem přesvědčen, že tento závod bude uspořádán na vysoké sportovní úrovni.

Závodníci klubu Masters reprezentují LK a TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou na republikových i na mezinárodních závodech. V České republice se účastní závodů českého poháru a mistrovství republiky. Na mezinárodní úrovni se zúčastňují světového poháru a mistrovství světa. Jen pro zajímavost, naši závodníci se zúčastní MS 2011 v Andoře , 2012 ve Francii , 2013 v Kanadě a 2014 v Rakousku. V roce 2014 se zúčastní i Světových zimních her Masters.

Úkoly pro závodníky klubu Masters jsou následující.
1. Udržet morální vlastnosti na takové úrovni, aby mezilidské vztahy nebyly narušeny.
2. Reprezentovat LK a TJ Spartak na vysoké sportovní úrovni a tvořit pozitivní reklamu pro TJ nejenom v ČR ale i ve světe.
3. Zajistit finanční příspěvky a různý materiál pro tréninkovou a závodní činnost od sponzorů dle vlastních možností.

Sdělujeme široké lyžařské sportovní veřejnosti, že členové závodního družstva si svoji závodní činnost ( startovné, ubytování, stravování a lyžařské vybavení ) hradí z vlastních finančních prostředků a nebo z prostředků získaných od sponzorů.

Chtěl bych touto cestou poděkovat výboru TJ Spartak za to, že přidělují našim závodníkům skipasy a to podle platných pravidel, které jsou dány pro členy TJ. Dále děkujeme, že můžeme trénovat na vymezených tratích skiareálu Horní domky.

Dovolte, abych vás informoval, že se mi v letošním roce podařilo zajistit pro závodníky klubu Masters závodní lyže včetně vázání a další materiál od firmy Head, a to s výraznou slevou. Oplátkou jsme povinni firmě Head podávat informace z různých závodů, včetně výsledků a fotodokumentace, které budou použity do reklamních časopisů. Na lyžích Head bude v letošní sezóně závodit již osm členů klubu Masters.

V našem plánu činnosti máme dále zajistit sponzory pro rok 2012 a to na nákup reprezentačních oteplovacích souprav od firmy VIST. Vždy po ukončení závodní sezóny, v měsíci dubnu, uspořádáme hodnotící schůzi, včetně rautu, pro členy klubu Masters, hosty a sponzory.

Dovolte mi, abych závěrem členům TJ a hlavně novému výboru TJ popřál do nového roku hodně zdraví, klidu a aktivním sportovcům dosažení co nejlepších výsledků. Vladimír Málek – předseda klubu Masters

 
 

nahoru vytiskni stránku

Navigace

Partneři webu

Rokytnice nad Jizerou krkonossko

Jsme tu pro Vás

TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou o.s.
512 44 Rokytnice nad Jizerou

tel.: (+420) 483 103 151
mobil: (+420) 732 233 117
ičo: 00527611
dič: CZ00527611
e-mail: info@spartak-rokytnice.cz

 
Spartak - Rokytnice nad Jizerou

TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
512 45 Rokytnice nad Jizerou

tel.:(+420) 481 522 380
ičo: 00527611
dič: CZ00527611
e-mail: info@spartak-rokytnice.cz

 

© TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | mapa webu | © Webdesign: Destinační společnost Krkonoše s.r.o. | adm
Partneři: Rokytnice nad Jizerou | Krkonoše | ubytování Krkonoše | Rokytnice nad Jizerou

Web tvůrce tohoto webu - Destinační společnost Krkonoše s.r.o. - webdesign